Fabels over stad van 35.000 inwoners

In de afgelopen dagen werden er geruchten verspreid dat bijna alle politieke partijen willen dat Zeewolde een echte stad gaat worden. Niets is minder waar! De ChristenUnie kiest voor een beperkte groei van Zeewolde met behoud van het dorpse karakter. Dit is belangrijk voor een zelfstandig Zeewolde met een gezond bedrijfsleven en voor het behoud van goede voorzieningen.
Stoppen van de groei betekent stilstand en op termijn leegloop met als resultaat dat Zeewolde als zelfstandige kern niet meer levensvatbaar is.
Kortom: Laat u niet op het verkeerde been zetten door doembeelden van de “stad Zeewolde”, maar kies realistisch: kies ChristenUnie!

Stem 3 maart ChristenUnie!

TV-spot gemeenteraadsverkiezingen

Nieuwsbrief december 2009

Wandeling met Ernst 28 maart 2009

 



 

Initiatiefvoorstel G gebied


zeewolde satelliet
fietsers
     

Christelijk voortgezet onderwijs in Zeewolde: een goed idee!

donderdag 21 januari 2010 21:52 Vandaag een reactie van kandidaat Harry Hübbers op de poll van de afgelopen week. De stelling was: In Zeewolde moet ook christelijk voortgezet onderwijs komen. Harry hierover: "De ChristenUnie wil zich inzetten voor een Zeewolde waar plaats is voor iedereen. Dus ook voor jongeren.

Als vader van vier kinderen (waarvan drie op de basisschool) ben ik blij met het christelijke basisonderwijs in ons dorp. Ik wil dat mijn kinderen ook op school de bijbelse normen en waarden meekrijgen. Onze wereld is een door God geschapen werkelijkheid. Ik vind het belangrijk dat mijn kinderen opgroeien in een omgeving waar de liefde van God en het evangelie van zijn Zoon Jezus Christus centraal staan. Voor mij is dit de basis van christelijk onderwijs.

Ik vind het dan ook een goed idee van de ChristenUnie om te onderzoeken of in Zeewolde ook christelijk voortgezet onderwijs mogelijk is.

Jongeren zouden toch zoveel mogelijk in hun eigen woonplaats naar school moeten kunnen gaan! Met deze winter in het achterhoofd vind ik het ook nog eens een veilig idee.

Ik zie ook kansen voor lokale werkgelegenheid en positieve effecten voor de plaatselijke horeca.

Kortom: christelijk voortgezet onderwijs in Zeewolde: een goed idee!

Tags

«Terug